KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14187225
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller asiatisk asien blandteknik ej signerad indien indisk vattenfärg
-
8156 Blandteknik
Per Daniel Holm, Signerad, Holländskt kanalmotiv. ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 18:47
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller asiatisk asien blandteknik ej signerad indien indisk vattenfärg
-
8156 Blandteknik
Per Daniel Holm, Signerad, Holländskt kanalmotiv. ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 18:47